Jana Šestáková
    Ivana Kubelková
    Eva Trubková

UMÍSTĚNÍ TŘÍDY: odloučené pracoviště MŠ Výstavní, 2. podlaží

Z věkového složení dětí v naší třídě vyplývá, že děti jsou již samostatnější a společné činnosti se zaměřují na přípravu dětí do ZŠ. Prostory třídy se skládají z tří velkých místností s různými hracími a pracovními kuotky - kuchyňka, kadeřnictví, obchod, obývací pokoj, kutilský koutek, prostor na hracím koberci, prostor pro odpočinek dětí, čvičení aj. Ve třídě je vytvořen i logopedický a čtecí koutek. Cíleně se zaměřujeme na logopedickou prevenci.

„Vše co opravdu potřebuji znát,
jsem se naučil v mateřské škole.“

13. leden 2020
TESTOVÁNÍ IQ DĚTÍ OD PĚTI LET MENSOU ČR
v loňském školním roce v naší mateřské škole probíhalo testování IQ dětí od pěti let. Pro velký zájem o testování i u mladších dětí organizujeme testování IQ i v tomto školním roce. Zúčastnit se mohou všechny děti, kterým bude k 13. lednu 5 let. Více informací a PŘIHLÁŠKY K TESTOVÁNÍ DĚTÍ SI VYŽÁDEJTE OD UČITELEK NA TŘÍDÁCH.

Testování slouží k vyhledávání nadaných dětí. Test je neverbální a nevyžaduje předchozí znalosti, proto zjišťuje skutečnou úroveň zejména logického myšlení a dokáže odhalit nadání i tam, kde tomu např. školní výsledky neodpovídají.

Hlásit se můžete do 12. 12. 2019

Testování ve škole je za snížený poplatek: 150,- Kč (budeme vybírat v lednu)

Kde: MŠ

18. únor 2019
Divadlo

14. únor 2019 - 9.00 hodin
Co nás čeká? - soutěže, diskotéka, zábava, překvapení,.. :-)

Kde: MŠ Výstavní

6. únor 2019
Vločky

22. leden 2019 - 9.30 hodin
Divadlo "LUK" s pohádkou "MEDVÍĎATA"
Kde: MŠ Výstavní

22. leden 2019
Divadlo

21. leden 2019
Adélka oslavuje 5.narozeniny :-)

14. leden 2019 - 8.15 hodin
LOGOPEDIE - Mgr. Čupová

10. leden 2019 - 15.15 hodin
Schůzka pro rodiče předškolních dětí na MŠ Smetanova
Program:

1. organizace zápisu dětí do ZŠ
      2. co potřebuje Vaše dítě do školy
      3. jak usnadnit dítěti vstup do školy
      4. informace k "Maxíkovi"
      5. diskuse

Účast zákonných zástupců nutná!

10. leden 2019
Fanoušek slaví 5. narozeniny
Fanoušek si společně s maminkou připravil pro všechny děti velké překvapení - krabici plnou vynikajících muffinků :-)

8. leden 2019
Testování IQ
Týká se dětí 5-7 let.

7. leden 2019 - 8. leden 2019
TESTOVÁNÍ IQ DĚTÍ OD PĚTI LET MENSOU ČR PRO NAŠÍ MŠ ZDARMA
Mensa pořádá v naší škole testování IQ, které slouží k vyhledávání nadaných dětí. Test je neverbální a nevyžaduje předchozí znalosti, proto zjišťuje skutečnou úroveň zejména logického myšlení a dokáže odhalit nadání i tam, kde tomu např. školní výsledky neodpovídají.

společnost Mensa ČR bude v rámci spolupráce s MŠ Vodňany provádět standardizaci nového dětského testu IQ. Byli bychom rádi, kdyby se testování zúčastnily všechny děti ve věku 5 a 6 let.
Po domluvě s vedením školky Vám nabízíme možnost, dozvědět  se výsledek svého dítěte zcela zdarma (běžně stojí testování 150,-Kč). Rodiče, kteří mají o testování svého dítěte zájem, musí vyplnit papírovou přihlášku, která slouží jako souhlas zákonného zástupce se zpracováním dalších údajů dítěte – jméno, příjmení, datum narození a adresa pro zaslání výsledku. Informaci o výsledku považuje Mensa za důvěrnou a dostane ji pouze zákonný zástupce testovaného dítěte. Výsledky Vám zašleme poštou po ukončení standardizace testu, které předpokládáme v horizontu tří měsíců. Záleží pouze na Vás, zda výsledky sdělíte učitelkám na třídě, aby Vaše dítě na základě výsledků dále rozvíjely.

Děkujeme vám za spolupráci,

Lucie Měchurová