Pohádkové čtení
Pohádku "Kamenný pes" byl dětem přečíst pan starosta Milan Němeček. 

20. březen 2019

Divadlo LUK
19. březen 2019

Karneval
Děti si společně s rodiči a paní učitelkami užili karneval. Děkujeme rodičům za pomoc s přípravou občerstvení a tomboly. =)

7. březen 2019

Návštěva loutkového divadla
S dětmi jsme se byli podívat v loutkovém divadle. Paní Louženská dětem ukázala loutky, i prostředí za oponou. Dětem se nejvíce líbilo, když si mohly vyzkoušet loutku "vést". 

6. březen 2019

Jak to chodí u ptáčků + práce v centrech aktivit
Rodiče dnes měli možnost přijít se podívat na dopolední program v naší třídě. Rodiče viděli část ranních her, ranní cvičení a řízenou činnost organizovanou v centrech aktivit. Jelikož si tenhle týden povídáme o pohádkových bytostech z Večerníčků, tak i činnosti byly zaměřené na toto téma. Např. v centru "kostky" děti stavěly domeček pro večerníčkové postavy - děti se ve skupině domluvily a postavily město plné mrakodrapů, do kterého se mohou nastěhovat všechny večerníčkové bytosti. V centru "ateliér" děti vybarvovaly postavu Večerníčka podle předlohy, cílem bylo rozvíjet jemnou motoriku a zrakové vnímání, pozornost. Všechny děti zvládly dokončit činnost, kterou si vybraly. Na závěr si v hodnotícím kruhu děti svoji práci samy zhodnotily - jak se jim pracovalo, co jim dělalo obtíže, co se jim povedlo...

26. únor 2019

5. Plavání
Děti dnes byly poprvé ve velkém bazénu. Přestože některé děti měly obavy z toho, že půjdeme do velkého bazénu, tak si to nakonec všechny děti v bazénu užily, a dostaly od paní plavčice velkou pochvalu. =) 

25. únor 2019

3. plavání
11. únor 2019

Tučňáci na ledu
8. únor 2019

Mláďata z DINOPARKU
22. leden 2019