Jó špagety, ty nám chutnají :-)
18. červen 2019

Školní výlet - Přírodovědné muzeum Semenec v Týně nad Vltavou
17. červen 2019

Nejdřív jsme se pořádně posilnili a pak jsme se dali do práce :-)
14. červen 2019

Odpolední hraní ve školce
13. červen 2019

Dechové cvičení - bublání brčkem do vody, hraní s vodními mlýnky v bazénku na zahradě
Dnes si děti užily opravdu spoustu legrace. Nejprve jsme si ve třídě všichni zkoušeli bublání brčkem do vody. Ne všichni to pochopili správně, někomu se podařilo vodu z hrnečku vypít :-) :-) :-) Nakonec se ale každému podařilo do brčka fouknout a užili jsme si spoustu legrace, což můžete vidět na fotkách. S vodou jsme si vyhráli i venku. Dětem se napustil malý bazének, se kterým si děti vyhrály celé dopoledne. Hodně legrace si užily i s vodními mlýnky.

12. červen 2019

To horko nás ale zmohlo...
11. červen 2019

Povídáme si o vodě - poznáváme potůčky, řeky, rybníky, jezera,...
10. červen 2019

Afrika - výroba jeskyně
I dnes jsme se rozdělili na 2 skupiny. Holčičky si vyráběly jeskyni a kluci vybarvovali zvířátka. Udělali jsme si jeskyni z kartonu, na kterou jsme jako "afričtí šamani" obtiskávali ruce (místo ornamentů). Kluci byli ze včerejšího vyrábění jeskyně natolik nadšení, že si i dnes natřeli ruce barvou a znova se pustili do obtiskování.

7. červen 2019

Afrika - opakování. Jací zde žijí lidé a zvířata. Vyrábění jeskyně, vybarvování zvířátek.
Dnes jsme si opakovali všechno to, co jsme si v pondělí pověděli o Africe. Složili jsme si kontinenty na planetě Zemi, pojmenovali jsme je a na kontinent, který nás zajímal nejvíc (Afrika), jsme umístili zvířátka, která se zde vyskutují a obrázky lidí, kteří zde žijí. Poté jsme se rozdělili na 2 skupiny. Holčičky šly vybarvovat zvířátka a kluci vyráběli jeskyni. Udělali jsme si jeskyni z kartonu, na kterou jsme jako "afričtí šamani" obtiskávali ruce (místo ornamentů). Práce to byla velice zábavná. Kluci si ji moc užili. Zítra se skupiny vymění. Holčičky budou vyrábět jeskyni a kluci budou vybarvovat zvířátka.

6. červen 2019

Afrika - Seznamujeme se s africkým kontinentem, s obyvateli a zvířátky, která zde žijí
5. červen 2019