14. únor 2024
CSP Vodňany
Valentýnské potěšení při vyrábění se seniory.

12. leden 2024 - 29. únor 2024
Twigsee - nový komunikační systém MŠ
Milí rodiče,

naše školka přechází na nový administrativní a komunikační systém – aplikaci Twigsee.

Důvodem je úspora času, a větší ochrana Vašich dat, ale i ohleduplnost k přírodě. Zároveň tím sjednotíme způsob naší vzájemné komunikace přes jeden bezpečný kanál, omezíme administrativní zátěž a převedeme matriku školy do elektronické formy.
Během dne Vám zašleme dva e-maily
  1. E-mail s pozvánkou do systému Twigsee spolu s informacemi, jak si aplikaci nainstalovat a jak se přihlásit. Po jejím stažení nezapomeňte povolit aplikaci zasílání notifikací.

2. E-mail s odkazem na interaktivní formulář, kterým aktualizujete údaje o dětech.
Výhodou aplikace je také to, že můžete přizvat další rodinné příslušníky, buď prostřednictvím interaktivního formuláře nebo kontaktováním Twigsee na helpdesk@twigsee.com z již registrovaného emailu.

O výhodách aplikace Twigsse pro Vás se dozvíte více ve videu nebo v letáčku v příloze. Zajímá Vás, jak s aplikací pracovat? Podívejte se do návodu.

Těšíme se na Vás.

11. leden 2024 - 15.30 hodin
Setkání s rodiči
Tentokrát nám děti za doprovodu rodičů přinesou ukázat a ostatním představit hračku, kterou dostaly k Vánocům.  Můžeme si také popovídat o tom, jak se slaví Vánoce v jiných zemích.
Těšíme se na setkání u něčeho dobrého! :)

11. leden 2024
Hrajeme si s hračkami od Ježíška

14. prosinec 2023 - 15.30 hodin
Vánoční tvořivé dílničky s rodiči
Srdečně vás všechny zveme na vánoční tvoření, kde se budete moct se svými dětmi na chvilku zastavit, společně si udělat vánoční dekoraci a u cukroví, čaje, kávy či punče s ostatními rodiči sdílet, na co bude chuť a nálada :)
Zároveň děti vystoupí s krátkým programem, který byl nachystán ku příležitosti slavnostního rozsvěcení vánočního stromečku.
Prosíme o donesení cukroví či jiných dobrůtek, děkujeme!
Těšíme se!

14. prosinec 2023
Vánoční vystoupení s pejskem
JIž po několikáté k nám zavítá Jakub Rajdl, známý dětem jako kouzelník a bublinkovo-balónkový mág.
Tentokrát přijede za dětmi se svým cvičeným pejskem :)
vstupné 70,-
Kde: učebna MŠ Smetanova

7. prosinec 2023 - 9.00 hodin
Kašpárek v pekle
Pohádka v podání loutkového divadla Gastav Tábor.

5. prosinec 2023

ZRUŠENO!!!
4. prosinec 2023 - 15.00 hodin
Rozsvícení vánočního stromu
Před budovou MŠ budeme v pondělí 4.12. slavnostně rozsvěcovat vánoční stromeček. Také děti ze všech tříd postupně zazpívají a zatančí vánoční písničky. Jste všichni srdečně zváni.

4. prosinec 2023 - 8. prosinec 2023
Nebe, peklo, ráj

16. listopad 2023 - 9.00 hodin
Divadlo PUK "Pejsek a kočička"
Pohádku o dvou zvířecích kamarádech přijede zahrát oblíbené pražské divadlo Puk.

10. listopad 2023
Vánoční fotografování
Cena: 450,- Kč

9. listopad 2023
Lampionový průvod
Zveme všechny rodiče a prarodiče s dětmi na lampionový průvod po okolí mateřské školy.
Sraz v 17:00 hod. před MŠ.
Kde: Vodňany

8. listopad 2023
Screening očí
cena: 200,- Kč

6. listopad 2023 - 7. listopad 2023
Oslava Emilky narozenin

1. listopad 2023
Podzimní pochoďáček
Podzimní dušičkový pochoďáček na hřbitov, kde jsme s dětmi zapálili svíčky.

23. říjen 2023 - 3. listopad 2023
Dušičky a halloween

19. říjen 2023 - 15.30 hodin - 17.00 hodin
2. setkání s rodiči
Milí rodiče,
zveme vás již podruhé na společné setkání, tentokrát vám bude představen náš pravidelný ranní rituál v kruhu, kde se děti učí přirozenou formou samostatnému slovnímu projevu před ostatními, názvy dnů v týdnu, měsíce, roční období, počítají, porovnávají, rytmizují, opakují si jména kamarádů i ranní společné říkanky s pohybem, které rozvíjí jejich paměť a rozumové schopnosti.

Pro zpříjemnění setkání prosíme o donesení drobného občerstvení, káva, čaj, voda zajištěny :)
Děkujeme, těšíme se!
Učitelky třídy Ptáčci

16. říjen 2023 - 19. říjen 2023
Hrajeme si s podzimem v centrech aktivit

11. říjen 2023 - 9.30 hodin
CSP Vodňany
Slavnostní akce s oceněním spolupráce mezi MŠ Vodňany a CSP Vodňany. S menší skupinkou dětí jsme nacvičili krátký program a vydáme se společně s paní ředitelkou za našimi staršími kamarády.