- připravujeme

5. květen 2022 - 15.30 hodin
Květnové společné setkání
Zveme všechny na besídku ke Dni matek a na společné posezení i hraní po besídce.
Budeme rádi, když ke společnému posezení připravíte malé občerstvení. Káva, čaj, voda zajištěny :)

Děkujeme a tešíme se na vás!

4. květen 2022
Lucka slaví narozeniny

28. duben 2022 - 9.00 hodin
Divadlo Gustav Tábor
Pohádka "O statečném kašpárkovi"
Vstupné: 50,- Kč

25. duben 2022 - 15.30 hodin
Dubnové společné setkání
Aby tatínkům a dědečkům nebylo líto, že maminky a babičky čeká v květnu besídka ke Dni matek, je tato akce ušitá na míru právě spíše mužskému pohlaví. Samozřejmě ale zveme všechny členy rodiny :-) Toto společné setkání bude zaměřené na hru s konstruktivními stavebnicemi z technického kroužku, který mohou v příštím roce děti navštěvovat. Stavět bude možné, jak podle fantazie, tak i podle plánku.
Společné setkání můžete též využít ke sdílení informací o dětech, či se zeptat na vše i ohledně chodu MŠ a třídy :-)

Těšíme se na vás! :)

25. duben 2022
Daník slaví narozeniny

22. duben 2022
Den Země
Svátek Země jsme náležitě oslavili hrami, poznáním i pohybovými aktivitami na školní zahradě.

20. duben 2022
Naše modrá planeta

14. duben 2022
Velikonoční tvoření a sportování

13. duben 2022
Prevence bezpečnosti
Policejní preventistka přijela děti seznámit se správným přecházením vozovky a dodržováním potřebných pravidel tak, aby se děti mohly po ulicích pohybovat bezpečně. Aby si vše děti lépe zapamatovaly, hned si nabyté vědomosti vyzkoušely. Na školní zahradě pak na děti čekalo policejní auto a policisté, kteří dětem rádi zapůjčily uniformu, čepice i jiné náčiní.

11. duben 2022
Plavecký výcvik 10. lekce

8. duben 2022
Návštěva Městské knihovny

5. duben 2022
Velikonoční vajíčko zdobené modelínou
Cíl: rozvíjet jemnou motoriku, trpělivost, tvořivost a učit se dokončit a úkol

31. březen 2022
Březen měsíc knihy
- pohádkové čtení s p. ředitelkou z Kulturního domu Vodňany
- kresba pohádek ve dvojicích - zaměřeno na spolupráci a komunikaci s kamarádem
- skládání pohádkových puzzle ve skupině

29. březen 2022 - 9.30 hodin
Březen měsíc knihy
Svou oblíbenou dětskou knihu přijde dětem představit a úryvek z ní přečíst ředitelka kulturního domu ve Vodňanech Mgr., PhD. Michala Piskačová.

28. březen 2022
Plavecký výcvik 8. lekce